Suntec Wellness GmbH

Leading climates!Oda havalandırma Kliması için verimli ve maliyetli Klimaları 3 Kategoride teklif ediyoruz. Performans sınıfına göre ayrılmış olan bir soğutma ile ısıtma gücü 2.0 ile 5.2 kW dir. Modele göre uygun modele bağlı olarak 40 - 260 m 3 oda boyutları içindir.

Günboyunca kullanılan farklı odalarda örneğin gündüz yaşama ve çalişma geceleri yatak odalarında Mobil Klimalar maliyetli ve geçici soğutma için idealdir. Bu bölümde ekonomik yüksek güç verimli Cihaz Modellerini öneriyoruz. Ayrıca Ürün yelpazemizde yüksek yada özel ihtiyaçlar için Mobil Invertör Sistemli Klimalar 5.2 kW´ye kadar soğutma ve ısıtma sistemi içerir.

Mobil Klimalar ve Montajlı Klimaların avantajı yenilikci Transform Serisini birleştiriyor. Isı Pompası prensipine göre soğutan ve ısıtan cihazlar özellikle verimli çalışıyor ve yıl boyunca çeşitli alanlarda kullanılabiliyor. Böylece TRANSFORM Cihazı örneğin açık havada kullanılabilir, çünkü soğutulmuş havayı dışarıdan soğutulacak odanın içine yönlendirir.Örneğin ilginç bir alternatif olarak hafta sonu evleri ve kamp yada geçici bir ısıtma gibi.

Yükleme Klima ünitelerini iki versiyonda sunuyoruz: Bağlantısı hızlı kesilen ve önceden soğutma hatları ile doldurulmuş Cihazlar özellikle hızlı ve ucuz montaj için uygundur. Bağlantısında hızlı kesim olmayan Cihazlar satın almada daha uygundur ve mecburen Soğutucu ve Klima Teknisyeni tarafından monte edilmeli ve bu kişi Sistemi gerekli soğutucu ile doldurmalıdır. Suntec Wellness e ayit olan Montajlı Klima Cihazlarıda odaları soğutmak ve ısıtmak için kullanilabilir ve ayni zamanda maliyetli Isı Pompası Prensipine göre çalışır.

Ayrıca tüm Suntec Wellness Klima Cihazları Oda Havasının nem alıcı fonksiyonuna sahiptir. Modele göre Hava performansı nem alma modunda nemi 70 litreye kadar geri çekebilir. Böylece Cihazlar çevre koşullarına göre yüksek kullanımlı Nem Alıcı olarak kullanılabilir.

Orta güç sınıfında olan Cihazlar yüksek enerji sınıfı "A" sayesinde Soğutucu ve Isıtıcı Modunda ortalama elektrik ihtiyaci saat başına 19 kuruştur. Bu nedenle Araba Klimasından daha uyguna kullanılabiliyor. Örneğin Araba Kliması ortalama saat başına 1l Benzin yakıyor ve maliyeti 1.45 € tutuyor.

Daha fazla bilgi ve teknik veriler indirime alanında mevcuttur.