Suntec Wellness GmbH

Leading climates!Program KLIMATRONIC®


Nasza oferta w zakresie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrza leczenia

Klimatyzacja, nawilżanie, osuszanie, wentylacja, oczyszczanie i ogrzewanie – SUNTEC Wellness poleca wysokiej jakości odpowiednie urządzenia elektryczne do różnych zastosowań związanych z przetwarzaniem powietrza i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze produkty są w dużej mierze gotowe do natychmiastowego użytkowania – wystarczy je tylko włączyć do gniazdka zasilającego. Kolejną zaletą jest łatwość obsługi naszych urządzeń.

Nasi klienci, jak i nasi europejscy pośrednicy handlowi wysoko oceniają bardzo niska awaryjność naszych urządzeń. Osiągnęliśmy to poprzez konsekwentne stosowanie tylko najwyższej jakości komponentów do produkcji urządzeń, w szczególności do ich newralgicznych elementów składowych. Dla przykładu montujemy w naszych urządzeniach tylko najwyższej jakości kompresory renomowanych producentów światowej klasy, ponieważ to kompresor decyduje o sprawności, wydajności i efektywności urządzenia klimatyzacyjnego. W naszym interesie jest stałe podnoszenie jakości naszych urządzeń poprzez bardzo dokładną kontrole produkcji oraz komponentów do niej stosowanych. 

A jeżeli się zdarzy, że nasz produkt podlega reklamacji z różnych względów, to jesteśmy znani z bardzo szybkiej naprawy naszych produktów, przez co jesteśmy cenieni  przez naszych klientów i firmy handlowe.

Prosimy zapoznać się z informacjami z pozostałych rubryk dotyczących naszych grup produktów i pojedynczych produktów. 

Dalsze informacje oraz dane techniczne są dostępne w zakładce „Do pobrania“.