Suntec Wellness GmbH

Leading climates!Nasza dalsza grupa produktów do przetwarzania powietrza obejmuje odwadnianie, nawilżanie oraz czyszczenia powietrza.

Przenośne osuszacze DryFix oferujemy w klasach o wydajności 10 l i 20 l w ciągu jednego dnia. Te modele są łatwe w obsłudze i bardzo oszczędne pod względem zużycia energii elektrycznej.

Wszystkie te urządzenia posiadają wbudowany zbiornik na wojewodę, podzięki czemu mogą być stosowane w różnych sytuacjach, istnieje także możliwość podłączenia węża spustowego umożliwiającego pracę w trybie ciągłym.

Nasze przenośne nawilżacze typu MONSUN oferujemy w różnych modelach.  Urządzenia te pracują bardzo cicho i są niezawodne. Gwarantują stabilne utrzymanie odpowiednio nastawionej wilgotności w zakresie 30% do 60%, nawet w skrajnych warunkach (okres grzewczy) zapobiegają wysuszaniu powietrza przez gorące kaloryfery.

Nasze oczyszczacze powietrza typu AirCare pozwalają w krótkim czasie oczyścić powietrze w pomieszczeniu z przykrych zapachów, dymu, bakterii i zarazków. To urządzenie ułatwia bardzo życie ludziom cierpiącym na różne uczulenia związane z zanieczyszczeniem powietrza (alergie na pyłki roślinne).

Dalsze informacje oraz dane techniczne są dostępne w zakładce „Do pobrania”.