Suntec Wellness GmbH

Leading climates!


 

Do efektywnego i taniego klimatyzowania pomieszczeń proponujemy klimatyzatory w trzech kategoriach o różnej mocy. Chłodzenie lub ogrzewanie o mocy w zakresie 2,0 - 5,2 KW. W zależności od modelu do pomieszczeń o kubaturze od 40 do 260m³.

Przenośne klimatyzatory są szczególnie polecane do klimatyzowania czasowo wykorzystywanych pomieszczeń, np., pokój gościnny, pokój do pracy w ciągu dnia lub sypialnia w nocy podczas snu. W tym zakresie proponujemy tanie typy urządzeń o większej nocy. Nasza ofertę obejmuje także urządzenia przenośne o mocy do 5,2 KW (chłodzenie lub ogrzewanie) do bardziej wymagających lub specjalnych zastosowań.

Zalety przenośnych klimatyzatorów i klimatyzatorów montowanych na stale łączy nasza innowacyjna seria „TRANSFORM“. Te urządzenia, które chłodzą lub ogrzewają na zasadzie pomp cieplnych, pracują bardzo wydajnie i mogą być wykorzystane w różnych sytuacjach przez cały rok . Dlatego klimatyzatory TRANSFORM można wykorzystać jako urządzenia nawiewowe, ponieważ mogą transportować schłodzone powietrze z zewnątrz do środka budynku. Interesującą możliwością jest także ogrzewanie domków letniskowych lub kampingowych jako przejściowy model ogrzewania.

Urządzenia montowane na stale proponujemy w dwóch wariantach: 

Urządzenie z szybkozłączkami i napełnione płynem chłodniczym nadają się w szczególności do szybkiej i taniej instalacji przez właściciela mieszkania.

Urządzenia bez szybkozłączek są tańsze, ale musza być instalowane przez fachowca i napełnione odpowiednim płynem chłodniczym. Urządzenia do instalacji na stale firmy SUNTEC mogą być wykorzystane do chłodzenia oraz ogrzewania mieszkań, pracują także na zasadzie pompy cieplnej , która jest bardzo tania w eksploatacji.

Wszystkie klimatyzatory SUNTEC Wellness mają dodatkową funkcję odwadniania powietrza w pomieszczeniu. W zależności od modelu urządzenia w osobnym cyklu odwadniania z powietrza można odciągnąć do 70 l wody - dlatego urządzenia te można stosować jako wysokowydajne osuszacze pomieszczeń. 

Urządzenie średniej mocy dzięki wysokiej klasie oszczędności energii elektrycznej „A” zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania zużywa energię elektryczną, której koszt wynosi ok. 19 centów na godzinę. Urządzenie to w porównaniu do samochodowych urządzeń klimatycznych, które zużywają ok. 1 litr benzyny na godzinę i zwiększa koszty o ok. 1,45 €, jest bardzo energooszczędne

Dalsze informacje oraz dane techniczne są dostępne w zakładce „Do pobrania".